Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii Sesizare
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

Sesizare

Buna ziua, am pus si eu intrebare pe forum,de doua ori chiar, si nu mi s-a raspuns.Puteti sa ma lamuriti de ce?
Exista posibilitatea ca utilizatorii sa nu cunoasca raspunsul la intrebarea pusa de dvs. sau din lipsa de timp.
Trebuie sa stiti ca raspunsurile sunt benevole, cei care comenteaza nu sunt platiti.