Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Unde pot gasi arhivate actele contabile pentru vechime ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Unde pot gasi arhivate actele contabile pentru vechime in munca la o societate care a fost desființată

As avea nevoie de o adeverință prin care pot dovedi ca am lucrat la TCH sau ACH PLOIESTI .( Trust constructii hidrocentrale ) din perioada 1975 pana in 1978 ?
Incercati la HIDROCONSTRUCTIA S.A.
[ link extern ]

sau la

Direcția Județeană a Arhivelor Naționale Prahova
Adresa: Str. Logofăt Tăutu nr. 3, Ploieşti, cod 100573, jud. Prahova
Telefon: 0244/525.307, 0244/302.356
E-mail: prahova@arhivelenationale.ro
Va multumesc.