Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Buna ziua , Va rog sa ma ajutati cu o informatie : ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Buna ziua , Va rog sa ma ajutati cu o informatie : cine este ...

Buna ziua ,
Va rog sa ma ajutati cu o informatie : cine este detinatorul de arhiva pentru Centrul Teritorial de Calcul Electronic din Ploiesti . Cu multumiri .
Intrebati la Serviciul Judetean al Arhivelor Nationale Prahova
Adresa: Str. Logofăt Tăutu nr. 3, Ploieşti, cod 100573, jud. Prahova
Telefon: 0244/525.307, 0244/302.356
E-mail: prahova@arhivelenationale.ro
Intrebati la Serviciul Judetean al Arhivelor Nationale Prahova
Adresa: Str. Logofăt Tăutu nr. 3, Ploieşti, cod 100573, jud. Prahova
Telefon: 0244/525.307, 0244/302.356
E-mail: prahova@arhivelenationale.ro
Va multumesc mult!