Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Registrul de evidenta fiscala PFA
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Registrul de evidenta fiscala PFA

Buna ziua,

Spuneti-mi va rog daca in cazul unui PFA, inregistrarile in Registrul de evidenta fiscala se efectueaza in ordine cronologica pe aceeasi pagina si veniturile si cheltuielile deductibile aferente unei categorii de venit
Acolo treceti totalurile din anul fiscal pe tipuri de venit si de cheltuieli deductibile si nu are rost sa discutati de o anumita ordine cronologica.