Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Cum trebuie să procedez pentru ca sa fac un recurs la ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Cum trebuie să procedez pentru ca sa fac un recurs la o hotărîre judecătorească?

Eu sunt bolnav de neoplasm gastric adica o tumora maligna de gradul 3 am facut cerere pentru handicap si a fost respinsă pe motiv ca nu ma incadrez in Ordinul nr.762/31.08.2007;al M.M.F.E.S si Ordinul nr.1992/19.11.2007 dupa care am facut contestație si mi sa respins pe motiv ca nu ma incabrez in Ordinul nr.762/1992/2007. Întrebarea mea este cum să procedez pentru a face recurs?
Ciobanita Ciprian Vasilică, utilizator
angajati-va avocat. e mult de explicat.