Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... ITM-ul se autosesizeaza daca raportarea unei decizii ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

ITM-ul se autosesizeaza daca raportarea unei decizii de incetare a suspendarii contractului de munca se face peste termenul prevazut de lege?

Nu ...dar la sesizarea scrisa sigur va face control.