Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Completare Registru de evidenta fiscala PFA neplatitor ...
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Completare Registru de evidenta fiscala PFA neplatitor de TVA

Buna seara,

Spuneti-mi va rog daca in Registrul de evidenta fiscala ,cheltuielile deductibile se trec cu sau fara TVA!
Da ! Se trec cu tot cu Tva !