Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Comision
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Comision

Cum pot sa recuperez comisionul de la debitor?
Am doua societati debitoare de la care nu pot recupera comisionul.Prin ce cale pot sa recuperez comisionul?
Facturati, ca datoria sa fie certa, lichida si exigibila. In caz ce neplata Notificati. Ultimul pas actionati in instanta.
sI DACA NU VOR SA SEMNEZE SI SA STAMPILEZE FATURA?
~ Conținut șters la cerere ~
Sa speram ca va semna de primire. Am mai avut doua cazuri cand nu au semnat de primire.