Forum Discuţii juridice Recuperări de creanţe, datorii, ... procura banca -drepturi
Discuție deschisă în Recuperări de creanţe, datorii, Probleme cu băncile

procura banca -drepturi

Fiica mea are credit la o banca(credit imobiliar).Eu am imputernicire la acea banca din partea fiicei mele(nu stiu ce s a prevazut in aceasta imputernicire pt ca s a operat direct in banca).Doresc sa depun o suma de bani in contul ei si sa platesc o parte din rate si refacerea scadentarului cu scurtarea termenului de achitarea ratelor Pot eu sa fac acest lucru sau doar fiica mea?Multumesc ca existati
~ Conținut șters la cerere ~
Asa cum ati fost sfatuita anterior, trebuie vazuta intinderea mandatului. Daca este specificat ca puteti sa achitati in numele ei si sa negociati perioada de scadenta, atunci este in regula. Nu va luati dupa ce spune Banca. Solicitati procura sa vedeti exact ce scrie.
Multumesc f mult