Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida simplă ... Transfer din contul de pfa in contul personal
Discuție deschisă în Contabilitate - partida simplă şi obligaţii fiscale declarative pentru PFA, II, AF

Transfer din contul de pfa in contul personal

In cazul in care transfer bani din contul personal de PFA la norma de venit in contul personal, e necesar document justificativ?
george-neagu, moderator
Nu.
Atunci de ce banca nu imi accepta transferul? imi spune ca tb sa am document,,,