Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Stimulent
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Stimulent

Buna ziua...sunt in stimulent si as dori sa imi schimb locul de munca...ma intereseaza ce perioada am la dispoziție pentru a depune actele necesare pentru a continua sa primesc stimulent?
Ar fi mai bine sa intrebati la AJPIS - Agenția Județeană pentru Plăți și Inspecție Socială

In opinia mea, data incetarii vechiului c.i.m. = data inceperii activitatii in baza noului c.i.m.