Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... solicitare respingere
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

solicitare respingere

Contestatia in anulare si revizuirea pe ce temei se poate cere respingerea? Si care este formularea? Multumesc.
~ Conținut șters la cerere ~
Multumesc. Pe "eroare materiala". Scuze, altceva am intrebat. Stim sa citim. "Inadmisibil pe motiv ca...." aici ar fi intrebarea.
NU mai este nevoie, multumesc. Am si rezolvat si....castigat.