Forum Discuţii juridice Carte funciară - Cadastru, ... vanzare teren extravilan la pret mai mic decat in ...
Discuție deschisă în Carte funciară - Cadastru, Intabulare şi alte formalităţi funciare

vanzare teren extravilan la pret mai mic decat in oferta

doresc sa vand un teren extravilan si nu am gasit client la pretul din oferta depusa la primarie, nici preemptor nici alta persoana. Cum procedez sa vand la un pret mai mic?
nisara, utilizator
Afișați o nouă ofertă. De obicei se găsește clientul, se stabilește prețul, se afișează oferta. Dacă o să vă repetați, vă vedem pe FB
adriandimitriu, utilizator