Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Completare declaratie unica ptr voucher bicicleta
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Completare declaratie unica ptr voucher bicicleta

Ma poate ajuta cineva cu aceasta informatie?
george-neagu, moderator
Trebuie sa va creati cont in SPV, intrati pe anaf.ro-depunere declaratie unica, completati sectiunea I.1.1., apoi I.1.1.A. pct.10-venituri din alte surse, I.1.1.B.alte venituri, completati suma in dreapta, se calculeaza impozitul, aplicati bonificatia daca platiti pana la 31.07.2019, validati si trimiteti.
elenazan, utilizator