avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 723 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Completare declaratie unica ptr voucher bicicleta
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Completare declaratie unica ptr voucher bicicleta

Ma poate ajuta cineva cu aceasta informatie?
Ultima modificare: Vineri, 31 Mai 2019
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: elenazan , utilizator 14:32, 18 Mai 2019
Trebuie sa va creati cont in SPV, intrati pe anaf.ro-depunere declaratie unica, completati sectiunea I.1.1., apoi I.1.1.A. pct.10-venituri din alte surse, I.1.1.B.alte venituri, completati suma in dreapta, se calculeaza impozitul, aplicati bonificatia daca platiti pana la 31.07.2019, validati si trimiteti.
Ultima modificare: Sâmbătă, 18 Mai 2019
elenazan, utilizator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Competare declaratie unica la vanzare actiuni mosemari2000 mosemari2000 Buna seara! Sunt pensionar. In anul 2018 am vandut actiunile primite prin programul de privatizare in masa, plasate la Sicomed, devenita apoi Zentiva, pentru ... (vezi toată discuția)
Eu vând jucăriile și hainele copilului in principal după ce nu le mai folosește. Lexy Mika Lexy Mika Bună ziua! Va rog frumos sa ma ajutați și pe mine cu un răspuns. Eu vând jucăriile și hainele copilului in principal după ce nu le mai folosește. Am ... (vezi toată discuția)
Pfa nu reusesc sa depun declaratia unica in spv SpF2016 SpF2016 La campul \"Depunere declaratii\" am optiunea doar \"D200\" si de acolo \"D200 2015\" si \"D200 2016\". Sunt PFA din 2018, e al patrulea an cand depun ... (vezi toată discuția)