Forum Discuţii contabile şi ... Fiscalitate - Impozit pe venit, ... Somatie anaf
Discuție deschisă în Fiscalitate - Impozit pe venit, CAS, CASS

Somatie anaf

Am primit astazi o somatie anaf...Nu stiu pt ce provine ...la denumire obligatie fiscală scrie alte venituri venit despagub si răspunderi pf etc nu stiu ce inseamna. Va rog dacă se poate sa mi explice cineva pt ce trebuie să platesc. Multumesc
Mergeti la ANAF si cereti lamuriri. Numai acolo puteti afla despre ce venituri este vorba care au fost supuse impozitarii si taxarii. Posibil a fi venituri pe care nu le-ati declarat si au fost identificate din alte surse de catre ANAF.