Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Produse Hand Made
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Produse Hand Made

Buna ziu,

Suntem o mica firma ce pesteaza servicii in Europa avand ca activitate confectionarea produselor hand made, creme, sapunuri, sampon, etc.

Intrebarea noastra este, putem face o sucursala si in romania? avem toate certificatele si firma inregistrata asa cum prevede legile uniuni europene, insa va fi nevoie sa reluam aceste etape si in romania? pentru a putea comercializa si vinde?

Va multumesc.
Bună ziua,

Interesați-vă la Registrul Comerțului din orașul unde doriți să înființați sucursala (orașul unde aveți locație pentru sediu social - sau unde îl puteți obține (sediul social poate fi și la avocat dacă nu aveți pe nimeni în România)

Aveți informații despre înființare sucursale aici [ link extern ]