Forum Discuţii juridice Cafeneaua avocaţilor Teren ocupat abuziv
Discuție deschisă în Cafeneaua avocaţilor

Teren ocupat abuziv

Bună ziua . Problema este în felul următor. Dacă cineva ocupa abuziv un teren care se pare a fi al statului și își construiește pe el o casa ce se poate întâmpla mai departe ? Ce pași ar putea decurge pt a putea locui acolo în continuare ? Mulțumesc anticipat pentru răspuns
Madalina13052018, utilizator

Madalina13052018 a scris:

Bună ziua . Problema este în felul următor. Dacă cineva ocupa abuziv un teren care se pare a fi al statului și își construiește pe el o casa ce se poate întâmpla mai departe ? Ce pași ar putea decurge pt a putea locui acolo în continuare ? Mulțumesc anticipat pentru răspuns

Nimeni nu știe ?