Forum AvocatNet Italia Viata in Italia Inmatriculare autoturism
Discuție deschisă în Viata in Italia

Inmatriculare autoturism

Buna ziua. Eu sunt rezident in Italia si am cumparat o masina din Romania pentru a o inmatricula in Italia. Ce acte imi sunt necesare?
Ar trebui sa-i intrebati pe italieni! Intrati pe pagina ambasciata d'Italia de la Bucureti. Si aici va lamureste. [ link extern ]