Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... masina vanduta fara acte
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei penale - reguli, acte, termene, căi de atac

masina vanduta fara acte

Cum pot recupera o masina vanduta fara acte de fiul meu.Nu stiu care este persoana care o foloseste acum ,pentru ca s-a vandut de la unul la altul fara acte.Pot face o sesizare la Politia rutiera pentru a fi oprita in trafic.Eu nu o pot opri chiar daca o vad in trafic.As vrea sa o scot din evidenta mea la fisc.
Va confruntati cu situatie delicata atat timp cat fiul dv fara acordul si fara drept legal a instarinat bunul mobil
In momentul in care sesizati la politie,automat se vor realiza cercetari inclusiv asupra fiului dv