Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... ESTE LEGAL ?
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

ESTE LEGAL ?

SINT ADMINISTRATORUL UNEI FIRME UN SRL SI URMEAZA SA IES LA PENSIE PARTIAL ANTICIPAT
MAI POT LUCRA LA FIRMA SI SA IAU SI PENSIE?
Puteti desfasura activitate, dar fara a avea c.i.m.
Cornel Vasile, Consilier juridic
presupun ca c.i.m este cartea de munca? deci pot lucra fara c i m si pot lua si pensia anticipata ?
c.i.m. = contract individual de munca ....