Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Indemnizatie crestere copil
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Indemnizatie crestere copil

Buna ziua.Eu maine pe 30.05.2019 termin cele 126 de zile de prenatal.In cat timp pot depund dosarul pt indemnizatie crestere copil?Va multumesc.
Zega, utilizator
In termen de 60 de zile lucratoare de la data incetarii concediului postnatal.