Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Pensie alimentară - pot plăti din contul personal
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Pensie alimentară - pot plăti din contul personal

Dacă imi schimb locul de muncă și implicit mi se schimbă și salariul pot plăti suma stabilită de judecător (care până acum era virata pe cardul creat de mamă copilului special pentru pensia alimentară din contul firmei la care am lucrat) din contul propriu chiar dacă salariului este mai mare?
Ursutz, utilizator
Buna seara,
Da dar vedeti sa fie coeficientul legal.
Cand virati scrieti pe OP pensie alimentara.