Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie anticipata.
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie anticipata.

Cand este mai bine sa renunt la pensia anticipata, pana la primirea deciziei sau dupa ce am primit decizia ?
Legea 263/2010
Art.106

(3) În termen de 30 de zile de la comunicare, decizia de pensie poate fi anulată la cererea titularului.