Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Procedura penala
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Procedura penala

Buna seara. Exista vreun ghid online in care sunt enumerati pasii unui proces penal ? Ma intereseaza sa aflu etapele incepand de la plangerea prealabila pana la hotararea judecatorului.
Multumesc.
Aveti cărți de drept procesual penal.
Mergeți la tribunal si întrebați la standurile de cărți.