avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 609 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general model european 301 [declaratie]
Discuție deschisă în Contabilitate în general

model european 301 [declaratie]

la ce se refera si cum fac rost de ia va multumesc
Cel mai recent răspuns: LUST EXPERT , Consultant fiscal 18:10, 25 Noiembrie 2009
aceasta sa fie ?
[ link extern ]
Decont special de taxa pe valoarea adaugata - Declaratia 301 (OMFP 1498/2008)
" Se completeaza de catre persoanele neinregistrate conform art. 153 din Codul Fiscal."
Formularul se completeaza cu ajutorul programului de asistenta pus la dispozitie de Ministerul Economiei si Finantelor. Se intocmeste in doua exemplare, semnate si stampilate.Se poate depune si prin Internet. Se utilizeaza incepand cu declararea obligatiilor fiscale aferente lunii noiembrie 2008

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Declaratie 392b Anaeli195 Anaeli195 Buna seara, Puteti sa-mi spuneti, Decl.392 B se depune in format pdf.sau conform versiunii 1.0.6. din 24.01.2014 care se descarca de pe saitul anaf ? In ... (vezi toată discuția)
Un nou formular pentru decontul de tva ContSters233047 ContSters233047 [b]Un nou formular pentru Decontul de TVA [/b] Direcţia Generală a Finanţelor Publice Vâlcea informează contribuabilii că, în Monitorul Oficial al ... (vezi toată discuția)
Inregistrare sc la anaf bob02008 bob02008 Buna ziua, am un SRL-D cu domeniu de activitate comert cu jucarii. Sediul social il am intr-un judet iar punctul de lucru o sa-l infiintez in alt judet. Tocmai ... (vezi toată discuția)