Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... proces succesiune
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

proces succesiune

Intr-un process de succesiune am calitatea de reclamant alaturi de 5 frati ai mei. Am ajuns la al treilea termen, si cred ca va dura mult. Intrebare: Pot sa ma retrag din process, sa dau o declaratie ca nu mai vreau nimic mostenire? Va multumecs!
Mergeți la notar si vedeti ce va zice.
Sa luati si actele ca asa pe vorbe nu merge...
O sa va ia însă bani daca se poate cum vreti.
CLAUDIU LASCOSCHI, Avocat