Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Ce e de făcut?!
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Ce e de făcut?!

Se pare ca și la mine este o problema în contractul de munca. Zilele trecute va scriam de prietena mea. Eu încă lucrez la acea companie in funcția de șef magazin. Când ma uit pe contract ce vad :
Funcția : responsabil magazin ; conform Clasificării Ocupațiilor din romania: șef departament cod142007

Fisa postului este cu titlul :responsabil magazin
Cod C. O. R 142007-sef departament.
Nu se poate sa își bata joc de noi în halul asta.
Singura soluție este sa le fac reclamație la itm?!
Mulțumesc
Probabil au asimilat functiile intre ele...puteti depune sesizare la ITM.
Mulțumesc frumos.