Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... CERTIFICAT DE MOSTENITOR DUPLICAT !!!
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

CERTIFICAT DE MOSTENITOR DUPLICAT !!!

Stie cineva de unde as putea sa scot un duplicat la un certificat de mostenitor emis de notariatul de stat Piatra Neamt ? Dupa moartea bunicului ( 1993) au fost emise 2 certificate din care 1(in care este trecuta o portiune de fineata) este la mama mea iar celalalt (care e cel mai important pt ca acolo figureaza terenul si casa ),a disparut !
Multumesc anticipat !
CAMILAR CONSTANTIN
IASI
la Camera Notarilor Publici.