Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... separare si creare de asociatie de proprietari la o ...
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

separare si creare de asociatie de proprietari la o singura scara

Locuiesc intr-un bloc cu 4 scari in care exista si foarte multe probleme. Am inceput discutiile cu vecinii de scara pentru separare. Poate sa ma ajute cineva cu pasii care trebuie parcursi pentru crearea de asociatie de proprietari la o singura scara? Va multumesc.
data viitoare va rog sa dati o cautare,mai sunt asemenea posturi,urmariti va rog topicul : [url]www.avocatnet.ro/content/for... ]