Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... casa bani
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

casa bani

buna ziua,
va rog sa-mi comunicati daca pot pastra in casa de bani mai mult de 1000 lei ptr mai mult de 24 ore si in ce conditii dar la inchiderea lunii deja sa-i fi depus in banca
multumesc mult,
Pentru analiza si eventual raspuns la obiect detaliati calitatea care iodetineti in cadrul asociatieid e proprietari pentru care intentionati pastrarea sumei in casa de bani
administrator