Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... echipament tehnologic
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

echipament tehnologic

am un auto sasiu de 3.5 tone maxim autorizat
doresc sa-l echipez cu o platforma destinata transportului auto(asistenta rutiera)
este considerata doar platforma auto un echipament tehnologic?
este considerat echipament tehnologic intregul ansamblul( sasiu+platforma)
florinobirsan, utilizator