Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Deranjarea liniștii publice
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Deranjarea liniștii publice

Am niste vecini care ne dispera cu muzica foarte tare zi, noapte. Am sunat la 112 noaptea si au încetat cu muzica, dar a continuat a doua zi dupa ora 14 pana seara cu muzica la maxim. Stam la tara am copil mic, soțul lucrează în ture timp de odihnă nu prea avem ce putem face?
Gasiti informatii utile aici: [ link extern ]
Vedeti art.2 pct.25-27