Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Ce trebuie să fac
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Ce trebuie să fac

Am avut un proces de evacuare ...dar tin sa precizez ca procesul ă fost pt un teren de 250 de metri pătrați..dar eu nu locuiesc pe acel teren ...ru locuiesc pe un teren de 1400 de metri pătrați care sunt ai primăriei....dar acea persoană ma dat in judecata ca stau abuziv in locuinta ei de pe cei 250 de metri ...procesul sa finalizat cu ordin de evacuare din cei 250 de metri pătrați...eu ce ar trebui să fac pt ca logic nu locuiesc pe cei 250 de metri pătrați...e necesar sa fac apel?
Buna seara,
Ar trebui sa dovediti cele afirmate in apel.
Buna seara....dar cum pot dovedi ??? Am adus martori dar vad ca nu mi-au fost de folos...de la primărie nu pot aduce nimic pt ca logic nu există acea casa
Aureliacostin, utilizator