Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie de urmas si pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie de urmas si pensie de invaliditate

Sunt pensionar gradul 1 cu handicap,in prezent primesc indemnizatie pt handicap si pensie de urmas de pe urma tatalui meu decedat ! Intrebarea mea este daca pot sa am si pensie de invaliditate!
NykyMan, utilizator
Nu.
Doar, orice forma de pensie + indemnizatie de handicap.
Va multumesc pt informatie !