Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Imi trebuie procura sau nu
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Imi trebuie procura sau nu

Vreau sa plec in vacanta in bulgaria cu masina care este pe numele mamei

Imi trebuie procura sau altceva?

Am citit pe siteul pol de frontiera ca nu ar mai trebuii ci doar actele masinii si ale mele valabile.

Multumesc anticipat
Informatiile sunt corecte.. normal, daca nici acolo nu ar fi, unde ? Actele masinii, ale dvs, asigurarea..
Am zis totusi sa mai intreb ca unii zicca trebuie uni ca nu