avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 611 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Certificat de urbanism
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Certificat de urbanism

Buna ziua! Am inteles ca pentru o construi in curte o magazie am nevoie de autorizatie imi puteti spune va rog cam cat m ar costa sa fac o autorizatie certificat de urbanism si ce mai trebuie ? Si ce pasi trebuie urmati? Va multumesc
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:26, 26 Iunie 2019
1 din 1 utilizatori consideră
acest răspuns util
Vedeti acest link
[ link extern ] /

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Obtinere autorizatie constructie magazie in curte dupa constructie. CosminDVD CosminDVD Buna Am inceput constructia unei magazii( fundatie + zidire caramida + acoperis tabla) , fara autorizatie de constructie. Mentionez ca nu e gata inca ... (vezi toată discuția)
Cum se poate schimba destinația unei construcții din anexă gospodărească în atelier auto? buciuman buciuman De ce acte am nevoie pentru a face schimbarea de destinatie dintr-o anexa gospodareasca intr-un ateler auto? (vezi toată discuția)
Sfat achizitie teren JulianDoe JulianDoe Buna ziua, Am nevoie de niste sfaturi privind achizitia unui teren. Iata despre ce este vorba: vreau sa cumpar un teren - o parcela de 1000 mp. Aceasta face ... (vezi toată discuția)