Forum Discuţii juridice Contencios administrativ sau ... Certificat de urbanism
Discuție deschisă în Contencios administrativ sau probleme juridice cu autorităţile, contravenţii

Certificat de urbanism

Buna ziua! Am inteles ca pentru o construi in curte o magazie am nevoie de autorizatie imi puteti spune va rog cam cat m ar costa sa fac o autorizatie certificat de urbanism si ce mai trebuie ? Si ce pasi trebuie urmati? Va multumesc
Vedeti acest link
[ link extern ] /