Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... titluri de proprietate false
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

titluri de proprietate false

daca s au facut titluri de proprietate false adica s au schimbat amplasamente se poate reclamala dna pe cei din primarie care au gresit inclusiv si pe cel care i s a eliberat titlul fals ?????????????
verificati, inainte de a formula plangere la dna, daca nu cumva este o eroare ce poate fi rectificata.

alexandrubt13 a scris:

daca s au facut titluri de proprietate false adica s au schimbat amplasamente se poate reclamala dna pe cei din primarie care au gresit inclusiv si pe cel care i s a eliberat titlul fals ?????????????