Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... pensie femeie cu 3 copii
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

pensie femeie cu 3 copii

Bună ziua,
Am ieșit la pensie ptr.limita de varsta în anul 2018 cu 25 ani vechime în munca.
Vreau sa știu în ce fel poate schimba ceva la pensie faptul ca am 3 copii .
In prezent, cu nimic ...