avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 930 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Infiintare partid politic
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Infiintare partid politic

Imi puteti recomanda un avocat sau un cabinet de avocatura care ma poate ajuta cu documentatia pentru infiintarea unui partid politic..

Alte discuții în legătură

Inregistrare partid politic la tribunal mirea marin mirea marin Bună ziua tuturor, Va deranjez cu rugămintea de a-mi recomanda dacă aveți cunoștință, avocati din București care au în activitatea lor dar și ... (vezi toată discuția)
As vrea informatii despre un avocat ContSters138558 ContSters138558 Caut un avocat ( sau cel putin cred ca este avocat ) din Bucuresti dar nu il gasesc pe siteurile de avocatura unde sunt trecute numele tuturor avocatilor din ... (vezi toată discuția)
Infiintare firma in austria si germania -- cum? Sov Consulting Sov Consulting Avem rugamintea de a ne fi comunicate detaliile esentiale pentru infiintarea unei societati comerciale in Austria si Germania. Avem in vedere, in primul rand, ... (vezi toată discuția)