avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 377 soluții astăzi
Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Inregistrare partid politic la tribunal
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Inregistrare partid politic la tribunal

Bună ziua tuturor,
Va deranjez cu rugămintea de a-mi recomanda dacă aveți cunoștință, avocati din București care au în activitatea lor dar și expertiza necesara , înființare și înregistrare da TMB a unui partid politic.
Multumesc anticipat
Ultima modificare: Luni, 8 Ianuarie 2024
george-neagu, moderator
Cel mai recent răspuns: CABINET AVOCAT NICULESCU IONUT , Avocat 20:02, 8 Ianuarie 2024
Probabil.o sa primiți mesaj privat de la colegii specializați. Contează și documentația pe câte o aveți dvs deja schițate..

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Inregistrare partid politic mirea marin mirea marin Bună ziua tuturor, La începutul lunii ianuarie am întrebat comunitatea avocat.net dacă poate cineva recomanda un avocat din Bucuresti care știe, are ... (vezi toată discuția)
Avocat malpraxis Nicolae25087 Nicolae25087 Buna ziua. Ar putea cineva va rog sa mă ajute urgent cu o recomandare de avocat specializat in malpraxis, cu cunoștințe solide și în domeniul medical ? ... (vezi toată discuția)
Productie muraturi,zacusca Jimmy74 Jimmy74 Buna ziua as dorii si eu sa incep sa produc si sa comercializez,sacusca,muraturi...\"ca la mama acasa\",as dorii daca ma poate indruma cineva,de unde sa ma ... (vezi toată discuția)