Forum Discuţii diverse Discuţii politice şi legislaţie ... Inregistrare partid politic la tribunal
Discuție deschisă în Discuţii politice şi legislaţie electorală

Inregistrare partid politic la tribunal

Bună ziua tuturor,
Va deranjez cu rugămintea de a-mi recomanda dacă aveți cunoștință, avocati din București care au în activitatea lor dar și expertiza necesara , înființare și înregistrare da TMB a unui partid politic.
Multumesc anticipat
george-neagu, moderator
Probabil.o sa primiți mesaj privat de la colegii specializați. Contează și documentația pe câte o aveți dvs deja schițate..