Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... HOTARARE CONSILIUL NATIONAL PENTRU COMBATEREA ...
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

HOTARARE CONSILIUL NATIONAL PENTRU COMBATEREA DISCRIMINARII

Unde se poate ataca o hotarare emisa de Consiliul National pentru Combaterea Discriminarii? La Curtea de Apel Bucuresti-Sectia Contencios Administrativ?
La Curtea de Apel Bucuresti - Sectia Contencios Administrativ.
Sigur? Eu am vazut hotarari ale CNCD si la alte Curti de Apel. Evorba de o institutie publica ce nare sediul in Bucuresti...