Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Acte apartament
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Acte apartament

Buna ziua,bunicii au făcut actele la apartament pe numele mamei,bunica a decedat de curând .Eu și soțul locuim cu ei din 1991 bunicul poate sa strice actele de vânzare cumpărare care este făcută pe numele mamei?
Buna ziua,
NU!