Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Pensie invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Pensie invaliditate

Persoanele cu handicap care au ieșit la pensie in urma LG.263/2010art.68Cla prelungire vor beneficia de aceas lege cu care au ieșit la pensie?
Nu are nici o legătură handicapul, cu statutul de pensionar. Pensionarea nu se face pe motiv de handicap.