Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Adunare Generala Extraordinara
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Adunare Generala Extraordinara

Buna ziua,

In ce conditii si care este procedura convocarii unei adunari generale extraordinare?
Noua lege nu face niciun fel de menţiune cu privire la participarea proprietarilor la adunarea generală extraordinară, la cvorum, la legătura dintre cei ce semnează convocatorul şi cei care participă efectiv, la existenţa unei situaţii excepţionale în care o astfel de adunare poate fi convocată etc.
"Vrem să cerem Nulitatea Absolută a hotărârilor Adunării Generale."

Da. Aici sunt deacord cu dvs.
gigiz, utilizator
Buna ziua , am si eu o problema de genul acesta si as dori sa iau legatura cu dvs. aveti aici adresa mea de email : femmysho@yahoo.com
Sunt in situatia ca nu stiu ce sa fac si daca este cineva sa ma ajute in acest caz va rog .
Va multumesc anticipat.
femysho, utilizator
~ Conținut șters la cerere ~