Forum Discuţii juridice Şomaj, concediu creştere copil, ... Operare corecta în revisal a concediului fără ...
Discuție deschisă în Şomaj, concediu creştere copil, asigurări sociale şi asistenţă socială

Operare corecta în revisal a concediului fără plata.

Cum operez corect în revisal cfs? Cererea este incepand cu data de 22.07.2019 - 25.07.2019.Data de început este clar 22.07.2019, data de sfârșit este 25.07.2019 sau este aceeași cu data de incetare suspendare adică 26.07.2019? Va rog să-mi explicați care sunt datele corecte de operare în cele 3 rubrici cu date calendaristice din revisal. Va mulțumesc.
data de sfârșit =data de incetare suspendare = 25.07.2019