avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 517 soluții astăzi
Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari 26 Noiembrie 2009
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari 26 Noiembrie 2009

Am adaugat sectiunea "Ultimele subiecte (BETA!)" (Link-uri rapide).
Aceasta contine o lista cu ultimele 30 de subiecte (discutii / intrebari / topice) adaugate in forum pe care o prezentam in 2 forme:
- lista clasica de subiecte (cea cu care ati fost obisnuiti pana acum)
- lista sub forma BETA (o forma noua si experimentala de prezentarea a subiectelor)

Utilizatorul are posibilitatea de a vizualiza ultimele subiecte intr-una din cele 2 forme.

Asteptam feedback-ul dvs vis-a-vis de forma BETA a sectiunii.

Va multumim.


Ultima modificare: Vineri, 18 Decembrie 2009
pianistul, administrator
Cel mai recent răspuns: elga50 , moderator 09:11, 29 Noiembrie 2009
Este foarte interesanta aceasta sectiune , deoarece permite vizualizarea ultimelor subiecte , mai ales ca arata si cate vizualizari a avut respectivul subiect si cate raspunsuri au fost primite .
SUPER...si ca utilitate si ca estetica. :bow:
cred ca va fi de folos pentru operativitate si eficienta.Timpul este cel mai important capital pe care-l avem, deci trebuie administrat ca atare.
Felicitari pentru toata treaba care-o faceti...=D>
=D>=D>=D>
Imi place asa ,timpul de vizualizare a subiectelor este mult scurtat.

:bow:
Varianta (BETA) ar putea fi aplicata si la celelalte link-uri rapide, dar si in interiorul sectiunilor? Se pot atasa bilutele on/offline a utilizatorului la varianta (BETA)?
Ultima modificare: Sâmbătă, 28 Noiembrie 2009
elga50, moderator

Alte discuții în legătură

Numar de vizualizari profil Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian Cabinet de Avocat - Torok Andrei - Octavian Rareori prin sectiunea asta dau cu subsemnatul dar consider ca de data asta se justifica. Consider ca ar trebui modificat modul in care se cumuleaza numarul ... (vezi toată discuția)
Modificari 8 iunie 2010 Alin Popescu Alin Popescu Incepand din aceasta seara, profilul de utilizator Avocatnet.ro a suferit niste mici modificari. Astfel, in locul listingului de mesaje scrise in forum pe care ... (vezi toată discuția)
Am lansat sectiunea de documente utile (modele de acte, formulare si contracte utile) Admin Admin Am lansat sectiunea de documente utile. Va invitam sa contribuiti la crearea unei baze de date cu modele de acte, formulare, contracte si alte documente ... (vezi toată discuția)