Forum Suport Tehnic Modificări în avocatnet.ro Modificari 26 Noiembrie 2009
Discuție deschisă în Modificări în avocatnet.ro

Modificari 26 Noiembrie 2009

Am adaugat sectiunea "Ultimele subiecte (BETA!)" (Link-uri rapide).
Aceasta contine o lista cu ultimele 30 de subiecte (discutii / intrebari / topice) adaugate in forum pe care o prezentam in 2 forme:
- lista clasica de subiecte (cea cu care ati fost obisnuiti pana acum)
- lista sub forma BETA (o forma noua si experimentala de prezentarea a subiectelor)

Utilizatorul are posibilitatea de a vizualiza ultimele subiecte intr-una din cele 2 forme.

Asteptam feedback-ul dvs vis-a-vis de forma BETA a sectiunii.

Va multumim.

pianistul, administrator
Este foarte interesanta aceasta sectiune , deoarece permite vizualizarea ultimelor subiecte , mai ales ca arata si cate vizualizari a avut respectivul subiect si cate raspunsuri au fost primite .
SUPER...si ca utilitate si ca estetica. :bow:
cred ca va fi de folos pentru operativitate si eficienta.Timpul este cel mai important capital pe care-l avem, deci trebuie administrat ca atare.
Felicitari pentru toata treaba care-o faceti...=D>
=D>=D>=D>
Imi place asa ,timpul de vizualizare a subiectelor este mult scurtat.

:bow:
Varianta (BETA) ar putea fi aplicata si la celelalte link-uri rapide, dar si in interiorul sectiunilor? Se pot atasa bilutele on/offline a utilizatorului la varianta (BETA)?
elga50, moderator