Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Abuz in serviciu
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Abuz in serviciu

Este legal ca avocatul angajat de tatal copilului meu sa imi viziteze copilul la camin fara acordul meu s-au este un abuz in serviciu asemanator cazul SORINA,
Nu pot sa stiu ce ascunde aceasta avocata mai ales ca tatal copilului meu a spus ca ii este amanta si facece ii spune el> Ce pot sa fac ?
Nu este abuz in serviciu.
Vorbiti cu avocatul dvs. legat de toate aspectele concrete.