Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Licitatie publica
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Licitatie publica

Buna ziua
De un an de zile m-am angajat la o institutie publica ca si contabil. De curand am fost anuntat ca am fost numit intr-o comisie de licitatie publica pentru o lucrare cu o valoare destul de mare Intrebarea mea este urmatoarea: membrii care trebuie numiti in comisii nu trebuie sa aiba ceva ani de experienta in spate , nu trebuie sa indeplineasca ceva conditii? Unde este stipulat acest lucru,
Multumesc
Multumesc mult