avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1600 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare COR

Buna seara,
am o mare rugaminte la dvs. Puteti sa imi spuneti cum pot, conform COR, sa incadrez activitatea de agent rent a car.

Va multumesc mult de tot si va felicit pentru activitatea pe care o sustineti pe acest forum=D>
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 17:49, 27 Noiembrie 2009
Cred ca s-ar potrivi "Agent servicii client - 342907"
Multumesc mult de recomandare.:bow:
Ca incadrare 342907 cred ca e la nivelul 3 de instruire (studii medii sau postliceale).....am uitat sa precizez ca persoana in cauza are studii universitare....orice sugestie e binevenita.
Chiar daca are studii superioare poate fi angajat pe un post ce necesita doar studii medii sau postliceale.:)

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Incadrare corecta conform cor Marius Golianu Marius Golianu Buna ziua. Imi poate sugera si mie cineva va rog o incadrare pentru o persoana care lucreaza ca operator intr-un Call Center??? Am cautat in COR insa ... (vezi toată discuția)
Asistent manager busubianca busubianca Bună ziua, Aş vrea să ştiu dacă funcţia de asistent manager presupune studii superioare ?? În anul 2008 am fost încadrată ca asistent manager şi ... (vezi toată discuția)
Codul cor 2011 AnutaM AnutaM Buna ziua, am nevoie de un sfat. cu ultimele reglemantari ale codului COR, dept. de resurse umane ne propune noi denumiri ale functiei care o ocupam in ... (vezi toată discuția)