Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Incadrare COR
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Incadrare COR

Buna seara,
am o mare rugaminte la dvs. Puteti sa imi spuneti cum pot, conform COR, sa incadrez activitatea de agent rent a car.

Va multumesc mult de tot si va felicit pentru activitatea pe care o sustineti pe acest forum=D>
Cred ca s-ar potrivi "Agent servicii client - 342907"
Multumesc mult de recomandare.:bow:
Ca incadrare 342907 cred ca e la nivelul 3 de instruire (studii medii sau postliceale).....am uitat sa precizez ca persoana in cauza are studii universitare....orice sugestie e binevenita.
Chiar daca are studii superioare poate fi angajat pe un post ce necesita doar studii medii sau postliceale.:)