Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Executor judecatoresc- nemultumiri
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Executor judecatoresc- nemultumiri

Am platit un executor judecatoresc pentru a ne pune in posesie cu un teren. Au trecut aproape 10 luni si inca nu s- a facut integral punerea in posesie
Nici ceea ce s- a masurat nu este intru totul corect. Mai exista o latura a terenului nemasurata si ne- a sugerat sa facem acest lucru eu si persoana care a furat din terenul nostru, legand o sfoara dintr- un tarus incorect poxitionat si pana intr- un alt punct. Aia va fi linia de meta. Va rog sa- mi spuneti ce pot face si cui ma pot adresa pentru o solutionare corecta a situatiei. Multumesc.
Maria Val, utilizator